אולי בשנה הבאה

'אליצור יבנה' סיימה את העונה עם הפסד ביתי לרחובות ותישאר עונה נוספת בליגה הארצית

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

'אליצור יבנה' הפסידה בסדרת הגמר 2-0 ל'מכבי רחובות' וגם את העונה הבאה היא תעביר בליגה השלישית בכדורסל, הליגה הארצית.

לצערה של יבנה נבנתה ברחובות קבוצה חזקה מדי והיה ברור על הנייר שהסיכוי שלה לעלות נמוך, מאחר ורק עולה אחת ישנה מהמחוז הדרומי.

אין ספק שהשחקנים של אורי קוקיה עשו השנה דרך יפה וסגרו עונה טובה ויציבה שכללה ניצחונות רבים שהובילו אותם עד לשלב הסופי של גמר הפלייאוף, אם כי, כאמור, העונה אמנם לא הסתיימה כפי שקיווה.

עתה, המאמן קוקיה התפנה לסכם: "לא פשוט לסכם את העונה האחרונה, עונה מאתגרת שהייתה ברובה מלאה בהרבה רגעים משמחים ומהנים. חבורה של שחקנים שנפגשו בסוף אוגוסט והתחברו לקבוצה מלוכדת, מחוברת ושמחה. שילוב של חבר׳ה ותיקים וחבר׳ה צעירים ממחלקת הנוער, אשר גרם לקבוצה להציג כדורסל מהנה וטוב לאורך השנה".

על הפספוס: "מאוד רצינו להשלים את המשימה ולעלות לליגה הלאומית יחד עם התמיכה של הקהל הרב שמילא את האולם, אך לצערי השנה זה לא צלח. נעשה הכל בשביל להשיג את היעד בעונה הבאה. זהו זמן טוב להודות לשאול ואבי על העזרה והתמיכה במשך כל השנה, להנהלת העמותה, לאלירון לוגסי מנהל הקבוצה, לרוני גבריאל הפיזיותרפיסט, לאריאל הלר דובר הקבוצה, לאורי מלול עוזר המאמן, ולכל מי שתמך ועזר לקבוצה. תודה מיוחדת לכל הקהל שהגיע, תמך ופרגן, ומחכים לראות את כולכם גם בעונה הבאה".

שחקן הקבוצה אלעד הופמן סיכם: "הייתה עונה מהנה עם כדורסל איכותי וקבוצת שחקני כדורסל שהתגבשה לקבוצת חברים קרובה מאוד. זה בא לידי ביטוי בכדורסל ששיחקנו ובתוצאות שהשגנו. לצערנו יש רק עולה אחת, והפעם 'מכבי רחובות' היו טובים מאיתנו בסדרת הגמר. אני רוצה להודות להנהלה ולצוות המקצועי על האמון ועל האפשרות לשחק כדורסל בשביל 'אליצור יבנה'. תודה לאוהדים שליוו אותנו בכל העונה, תודה לשחקנים שהיום הם כבר חברים קרובים. נעשה את המקסימום בשנה הבאה".

תמונות: אליצור יבנה סל[] צלם: לאוניד קרייזר

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

הקודם
הבא
דילוג לתוכן