ברוך קובליו מצטרף לשחר סימנה

יתמודד ב-2023 ביחד עם סימנה - יו"ר סיעת 'יבנה אחת' בקואליציה - על מושב במועצת העיר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

'יבנה עיר אחת', סיעתו של חבר מועצת העיר יבנה שחר סימנה הזמינה את כלל תושבי העיר ליטול חלק בבחירות המוניציפליות המיועדות להתקיים בעוד כשנתיים, ומצרפת היום לשורותיה מתמודד חדש: ברוך קובליו שיתמודד לצד שחר על מושב במועצת העיר.

המתמודד החדש, קובליו, הוא תושב השכונה הירוקה, בן 44, נשוי ואב לשתי בנות הלומדות בבית-ספר לאה גולדברג לאומנויות. הוא ממייסדי ארגון נהגי האוטובוסים בישראל – העוסק רבות בנושא הבטיחות במקצוע ומלחמה בתאונות הדרכים בארץ. עם הישגי הארגון נמנה החוק להתקנת הטכוגרף הדיגיטאלי באוטובוסים, אשר עבר בכנסת בקריאה ראשונה, ובהמשך צפוי להוביל לפיקוח הדוק ואמיתי על שעות העבודה והמנוחה של נהגי הרכב הכבד בארץ.

כמו-כן דאג הארגון להתקנת מחיצות הפרדה בתוך האוטובוסים, ותחנות קצה למנוחת הנהגים, בדאגה לבטיחות הנהג והנוסעים.

ברמה המקומית קובליו הינו פעיל חברתי ונמנה עם מייסדי עמותת השכונה הירוקה ביבנה, העוסקת בטיפוח חיי הקהילה בשכונה, ובמסגרת הפעילות גייסה לשורותיה קרוב ל-70 בניינים בשכונה.

קובליו, למה עכשיו?

"לאחר הפעילות שלי ברמה הארצית וגם ברמה המקומית גיבשתי עם עצמי את הרצון, ואני חושב גם את היכולת – ללכת לפוליטיקה המקומית. אני מגיע עם יכולת ועשייה מוכחת, והעיר והקהילה מאוד חשובים לי. אני חושב שאני יכול לתרום רבות כחבר מועצה".

איך הגעת לחבירה עם שחר?

"במסגרת פעילות עמותת השכונה הירוקה, ומתוך כוונה להעתיק מודל דומה גם לשכונות הוותיקות, נחשפתי לפעילות הענפה של שחר ברחבי העיר, והבנתי שצריך לחבור ביחד על-מנת לקדם נושאים משותפים שיכולים לקדם את העיר ואת טובת התושבים. נוצרו בינינו חיבור טבעי ושותפות אמיתית ואיתנה, שאנחנו מאמינים שתמשיך ותישא פרי בבחירות הקרובות".

כיצד בכוונתך לתרום עוד לשכונות הוותיקות בעיר?

"כפי שציינתי, התרשמתי מאד מהפעילות הענפה של שחר ומצאתי לנכון לפעול למען משפחות מעוטות יכולת, מרובות ילדים וקשות יום, ולכן ייסדתי עם עם עוד חברים את עמותת 'מוסרים באהבה'. במסגרת הפעילות של העמותה ובעזרת התושבים הנהדרים שמוסרים תרומות לבנק האיסוף של העמותה, יש לנו יכולת לקיים פעילות משותפת עם מחלקת הרווחה בעירייה. בהזדמנות זו אני רוצה לאודות לשירה אמיתי-רייניץ, מנהלת הרווחה בעיר, שנרתמת ופועלת להגשמת החלום שלנו בעמותה".

לסיכום, תרצו להדגיש משהו נוסף?

"החיבור שלנו יוביל ביחד קידומם של נושאים רבים למען כל תושבי העיר – בשכונות החדשות כמו בוותיקות – בקידום החינוך בעיר, התחבורה, ושעות הפנאי. אנו נשרת את כלל האוכלוסייה מתוך תפיסה של שווים בין שווים".

בהצלחה!

תגובות

הקודם
הבא
דילוג לתוכן