חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מאות ליוו את רון בנימין בדרכו האחרונה

רון בנימין, תושב העיר רחובות, יצא לרכב על אופניים בבוקר יום שבת, ה-7/10, בקיבוץ בארי ומאז לא חזר. במשך כמעט חודשיים רון נחשב לנעדר, ולאחר מכן המשפחה התבשרה כי רון נחטף לעזה. במוצאי השבת האחרונה הודיע דובר צה"ל כי גופתו של רון הושבה ארצה במבצע חילוץ מיוחד של צה"ל ושב"כ. רון ז"ל הותיר אחריו אישה ושתי בנות, איילת, שי וגיל.

היום, שני, 20.5.24, התקיימה הלווייתו שלו רון ז"ל בקיבוץ פלמחים. משפחתו של רון ביקשה לקיים את לווייתו בדרך שבה אהב לחיות את חייו- בטבע, לצד גלי הים ומוסיקה אופטימית ברקע.

הזמרת והיוצרת רוני דלומי הגיעה לשיר, השר חלי טרופר הגיע לכבד את המשפחה ורוכבי אופניים רבים הגיעו ללוות את רון בדרכו האחרונה. בלוויה נשאו דברים איילת אלמנתו של רון ז"ל, שי ביתם הבכורה שהובילה את מטה המאבק להשבת אביה מטעם המשפחה וביתם הצעירה גיל.

ראש העיר מתן דיל נשא הספד מיוחד לרון ז"ל:
"רון. אנחנו לא מכירים, אבל פעמים רבות עברה בראשי המחשבה בציפייה חזקה כל כך, על איך שתראה השיחה בינינו, כשניפגש. לא הכרנו באופן אישי או בכלל, קודם לשבעה באוקטובר, אבל מה שעברנו מאז במדינה, הפך את כולנו קרובים יותר. קשורים יותר. דואגים יותר. ליכד אותנו, לכמו משפחה אחת גדולה. דמיינתי את עצמי מתאר לך את ההתגייסות של כולם למענך ולמען שאר החטופים שעדיין שם, מספר לך אבל בעיקר מבקש להקשיב. להבין. להכיר את האיש שאתה.

משפחת בנימין, תושבות ותושבי העיר רחובות כולם, כואבים איתכם את כאבכם באובדנכם, ומבקשים שלא תדעו עוד צער. מכאן, עת אנחנו מלווים את רון למנוחת עולמים, אנחנו מתפללים להצלחתם של חיילנו, רפואתם של הפצועים ולהשבתם של שאר החטופות והחטופים וביניהם תושב העיר נמרוד כהן, לשלום ובמהרה. יהי זכרך, רון, צרור בצרור החיים".

אל הלוויה הגיעו גם מ"מ ראש העיר שוקי קרומר, חברות המועצה קארין ברגינסקי ומיכל וולקני ונציגים רבים ממטה החטופים בעיר רחובות ומטה החטופים הארצי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שקופית קודמת
שקופית הבאה
דילוג לתוכן