חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מגמת תקשורת בקריית החינוך ע"ש גינסבורג יבנה קוצרת שני פרסים יוקרתיים בתחרות הארצית

בתחרות ארצית של מגמות תקשורת מרחבי הארץ ("מיטב היצירה הצעירה") זכה בית הספר במקום הראשון בקטגוריית פודקאסטים עם הפודקאסט "עם של גיבורות וגיבורים״

בתחרות ארצית של מגמות תקשורת מרחבי הארץ ("מיטב היצירה הצעירה") זכה בית הספר במקום הראשון  בקטגוריית פודקאסטים עם הפודקאסט "עם של גיבורות וגיבורים״ ובפרס חביב הקהל בקטגוריית קולנוע עלילתי עם הסרט ״גרגיר".

הפודקאסט "עם של גיבורות וגיבורים" הוא פרוייקט במסגרת "קול יבנה הסכתים" שמשודר על-ידי תלמידת כיתה י"ב, ליה מצליח והסדרה עוסקת בנושא חברתי בעל חשיבות גבוהה – הטרדות מיניות. ליה משתמשת בפלטפורמה הרדיופונית לספק מרחב בטוח לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית. בנימוקי השופטים לפרס נכתב כי 'הפודקאסט מוגש בשפה רדיופונית מקצועית ומבטא ערכים של אקטיביזם חברתי'. ניתן להאזין לסדרה "עם של גיבורות וגיבורים" באתר של קול יבנה בספוטיפיי.

סרט הגמר "גרגיר" הוא פרויקט הגמר של בוגרת המגמה, הילה גרגיר. הסרט עוסק בהתפרצות טראומה מודחקת וזכה בפרס חביב הקהל בתחרוך, שנקבע לאחר הצבעה פתוחה של קהל תלמידי מגמות התקשורת בארץ. הסרט זמין לצפייה ביוטיוב "גינסבורג הפקות".

עידו אשד, רכז המגמה: "אנחנו גאים בתלמידות המוכשרות שהביאו הרבה כבוד למגמה, לבית הספר ולעיר יבנה, כאשר זכו בפרסי הצטיינות בתחרות ארצית. מגמת תקשורת מאפשרת לתלמידים ביטוי עצמי, יצירתי, ביחד עם פיתוח חשיבה ביקורתית וערך של אקטיביזם חברתי. צוות המורים מספק לתלמידים כלים מקצועיים והדרכה ומעודד אותם למימוש היכולות והשאיפות שלהם. אין ספק כי הפרסים הללו מבטאים את הרמה המקצועית הגבוהה של הלימודים במגמה ושל ההישגים הגבוהים שאליה מגיעים תלמידיה, מדי שנה, הן בתחום הקולנוע והן בתחום הרדיו".

טלי דרור, מנהלת קרית החינוך: "מגמת התקשורת מובילה תלמידות ותלמידים למצוינות אישית ותורמת לעיצוב הזהות האישית והחברתית של הלומדים. אנו גאים בתלמידות ובתלמידי המגמה שמגיעים להישגים מרשמים בזכות עבודה מקצועית ומסורה של רכז המגמה עידו אשד והמורה דוד קשטן".

(צילום באדיבות עיריית יבנה)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שקופית קודמת
שקופית הבאה
דילוג לתוכן