'אליצור יבנה' מתחזקת

אחרי האכזבה שנחלה בעונה החולפת החליטו במועדון לעשות הכל כדי לחזור לליגה הלאומית

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מועדון הכדורסל של 'אליצור יבנה' ביצע השבוע החתמה ראשונה בגזרת שחקני הקבוצה הבוגרת: איתי קרביוב ימשיך לעונה נוספת. קרביוב בן ה-37 (197 ס"מ) הגיע ליבנה עם נסיון רב בליגה הארצית, בה שיחק שנתיים במדי 'הפועל כפ"ס ושנתיים במדי רמת השרון, איתה רשם עלייה לליגה הלאומית. בעונה האחרונה הסֶנטֶר תרם רבות מהניסיון שלו והיה אחד מהשחקנים היציבים בסגל של הקבוצה.

קרביוב אמר על החתימה לעונתו השנייה במועדון: "אני שמח מאוד להמשיך עוד עונה ביבנה, מקום שהוא כמו בית. שמח שיש המשכיות כי זה חשוב במיוחד שתהיה לנו קבוצה טובה ובריאה. אני משוכנע שצוות המאמנים וההנהלה יבנו את קבוצה הטובה ביותר שהקהל יתחבר אליה, ונעשה הכל כדי להשיג את המטרה ולעלות ליגה. תודה על הזכות".

המאמן אורי קוקיה: "אנחנו שמחים מאוד שאיתי ממשיך איתנו לעוד עונה, הוא התאקלם מהר מאוד במועדון והביא איתו רוח לחימה ותחרותיות חיובית שתרמה רבות לקבוצה. אנחנו בטוחים שהעונה הוא יעזור לנו להשיג את המטרות שהצבנו לעצמנו".

בנושא אחר – מחנה הכדורסל מטעם מגמת הכדורסל של בית-ספר 'גינסבורג' בשיתוף פעולה עם מחלקת הנוער של 'אליצור יבנה' הסתיים בהצלחה השבוע, כאשר תלמידי מגמת הכדורסל בקריית החינוך בכל שכבות הגיל (כיתות ז'-י"ב) סיימו שלושה ימי מחנה כדורסל ברמה מקצועית גבוהה ביותר בשדות-ים, קיסריה.

התלמידים, כולם שחקני מחלקת הנוער, זכו בשלושה ימים של אימוני כושר, אימוני כדורסל, הרצאות בנושא תזונה וחוזק מנטאלי ולקינוח ספורט ימי שכלל שייט קיאקים וגלישה בים.

צילום: לאוניד קרייזר

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

הקודם
הבא
דילוג לתוכן