הערב בספרייה העירונית: הסופר ואיש קהילת המודיעין היבנאי, נתן רונן – בהופעה בלעדית במסגרת אירועי 'שבוע הספר' ביבנה

מי שיבקש לפגוש כישרון נדיר ואישיות מרתקת מוזמן להגיע הערב בשעה 20:00 לספרייה העירונית ולהאזין להרצאה מאלפת בנושא האיום האיראני, מפיו של מי שיודע דבר או שניים בעניין הזה [] נתן רונן, הסופר היבנאי המצליח ישיק בהזדמנות זו במעמד ראש העיר גוב-ארי את ספרו החדש, הרביעי במספר - ויעדכן בדבר סדרת טלוויזיה המבוססת על הרביעייה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הערב, יום ד', 15.6, בשעה 20:00, ירצה איש קהילת המודיעין והסופר נתן רונן אודות הנושא החם שלא יורד מהכותרות בישראל ובעולם על-אף אירועי אוקראינה ואחרים: "מי מפחד מאיראן?".

במהלך המפגש יושק ספרו הרביעי של רונן: "המצוד אחר השועל", בעריכת ד"ר אמנון ז'קונט.

תוכנית הערב: קוקטייל; מוזיקה בביצוע האנסמבל של הקונסרבטוריון העירוני; מכירת ספרים; ברכות: צבי גוב-ארי – ראש העיר; הרצאה.

רונן כתב את "מסכות וצללים" שתורגם לאנגלית וכיכב בין עשרת רבי המכר באתר 'אמזון', וכן את הספר "לרדוף אחרי צל" שאף הוא תורגם לאנגלית. ספרו השלישי – "אמן הצללים", בעריכתה של אורלי ויינר-קראוס, עורר עניין רב והגיע גם הוא למקום גבוה מאד ברשימת רבי המכר העוסקים במתח וריגול באתר 'אמזון'.

רונן כותב,למעשה, את חייו וחוויותיו: דרמות ריגול, העוסקות לא רק באקשן , אלא גם בנפתולי חייהם האישיים והכמוסים של האנשים בעולם הצללים של מערכת המודיעין של ישראל.

במהלך השנים רכש רונן קבוצת קוראים ההולכת וגדלה מדי יום – בישראל ובחו"ל – ובמיוחד לאחר הוצאה לאור של ספר חדש.

לא מכבר סיפר רונן על הצלחה חדשה: "יום אחד מתקשר במאי ומפיק ישראלי ואומר שרוצה לפגוש אותי. הוא קרא את כל ספריי וחושב שאחרי 'פאודה' ו'טהרן', דווקא הסיפורים שלי הם בעלי ערך בשוק העולמי.

ואנחנו נפגשים, ובמקביל לכתיבת הספר הרביעי ("המצוד אחר השועל", אשר יושק הערב, כאמור) מתחיל תהליך כתיבת תסריט לסרט ולסידרה שעשויה לעניין מפיקים וחברות גדולות, ואני עוסק בתיקון התסריט שמתורגם לאנגלית".

רונן מעדכן כי מתקיימים מהלכים למציאת משקיעים ומקורות מימון להפקת סרט/סידרה, בהשקעה מוערכת של 2 מיליון דולר. תסריט ההפקה יתבסס, ככל הנראה, על הספר הרביעי המושק הערב בספרייה העירונית ביבנה, במעמד ראש העיר גוב-ארי.

את ספריו של רונן – כל הארבעה – ניתן לרכוש בחנויות המקוונות, ולחלופין – מי שאוהבים להחזיק ספר של ממש ביד יכולים להזמין ישירות מרונן, ואפילו עם הקדשה אישית ("במעטפת פצפצים עם הקדשה, כמו פעם", הוא אומר בחיוך).

***

"המצוד אחר השועל" – דרמת ריגול חדשה [] מאת נתן רונן

לאריק בר-נתן, המשנה לראש המוסד וראש מנהלת המבצעים של המוסד הישראלי למודיעין ולתפקידים מיוחדים, חשבון פתוח עם "השועל" – גנרל קאסם סולימאני, מפקד גייס 'אל קודס' – המוח המתוחכם מאחורי המתקפה האיראנית מרובת החזיתות על מדינת ישראל ויצואן המהפיכה האיסלאמית בעולם.

אריק רוקם תכנית נועזת וחסרת מעצורים, המשלבת לוחמים רגליים ולוחמי סייבר. הוא רותם למשימה עמיתים מנוסים לצד טיפוסים מפוקפקים, ומפעיל מיומנויות ריגול ולוחמה חדשניות על קצה גבול הדמיון, בניסיון לחסל את יריבו הבלתי-נלאה ולסכל את מזימותיו.

ביד וירטואוזית מפגיש הסופר את בר-נתן, גיבור הספר, באנסמבל מרתק של מקומות ודמויות, אשר צובר תאוצה ומותיר את הקורא דרוך, עד לקרשנדו הסיום.

"המצוד אחר השועל" הוא דרמת ריגול קצבית, חובקת עולם, מורכבת ובעלת עוצמה שאף בוחנת את מצבו הקיומי של המרגל: הבדידות, ההקרבה, השקרים, ההתמסרות לעבודה וההתמכרות לאדרנלין – שאין בכוחה של המסגרת המשפחתית לפצות עליהן. יחד עם זאת, ואולי מעל לכל – זו יצירה שמבקשת להזכיר לנו את יכולתו של האדם לחשוב מחוץ לקופסה, להעז ולנצח.

ספריו הקודמים של נתן רונן: "אמן הצללים" (2020), "לרדוף אחרי צל" (2017), "מסכות וצללים" (2014).

========================
הספר המודפס לא יופץ בחנויות הספרים אלא רק כקובץ דיגיטלי בחנויות הספרים המקוונות ( 'עברית', 'מנדלי מוכר ספרים', 'גטבוק', 'אינדיבוק' ואחרים).

עלות קובץ דיגיטלי 38 ש"ח.

ספר מודפס ניתן לקבל רק אצל הסופר בפנייה ישירה. עלות הספר 100 שקלים, כולל הקדשה אישית.

עלות ספר במשלוח בדואר: 120 שקלים לאחר הפקדה ב'ביט', פייבוקס.

נתן רונן [email protected]
או ב'ווטסאפ': 050-5209409

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

הקודם
הבא
דילוג לתוכן