137 סטודנטים קיבלו מלגות מעיריית יבנה, מפעל הפיס ופר"ח בסכום כולל של 1,322,000 שקלים

סגן ראש העיר ויו"ר ועדת מלגות, חבר המועצה אלי מזוז: "העיר בורכה בכם" [] סגן ראש העיר וממלא מקומו, חיים מסינג: "ארצנו זקוקה לאנשים טובים התורמים מעצמם לחברה ולקהילה"

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הסטודנטים – אשר זכו לקבל סך של 10,000 שקלים כל אחד, פעלו בתכנית פר"ח – תכנית לאומית להשפעה חברתית המערבת סטודנטים בפעילות של חונכות לילדים הזקוקים לעזרה לימודית ורגשית.

לאורך כל השנה הסטודנטים הצליחו להעניק לילדים תשומת-לב אישית, טיפוח ומודל לחיקוי, ומימוש הפוטנציאל הגלום בילדים. מדובר בתרומה של כ-140 שעות שכללו פיתוח הערכה עצמית וחיובית לתלמידים.

בטקס שנערך השבוע באולם 'אשכול פיס' השתתפו מ"מ וסגן ראש העיר – חיים מסינג, מנכ"ל העירייה – דוד שטרית, מנכ"ל פר"ח – אלון גלרון, מנהלת פר"ח נגב צפוני ושפלה – לבנה דוידי, סגן ראש העיר ויו"ר ועדת מלגות – אלי מזוז, מנהל אגף החינוך – עשהאל שריר, חבר המועצה משה חזות, מרכזת ועדת המלגות – אורלי גולנסקי, סטודנטים ואורחים.

בנוסף לתכנית פר"ח, הסטודנטים בלטו בהתנדבותם בקהילה במגוון תחומים: הכנה וחלוקת מזון לאוכלוסיות מתקשות, סיוע במועדוניות של האגף לשירותים חברתיים, פעילויות שונות ומגוונות במרכז הצעירים, סיוע בספריה ובפרויקטים עירוניים לטובת קהילת יבנה. יש לציין את במיוחד את הקשר המתמשך ושיתוף הפעולה הפורה בין הסטודנטים למנהלת מרכז הצעירים – אביטל אמיגה ומנהלת מרכז ההתנדבות העירוני, כנרת ולוטקר.

בטקס הוענקו תעודות הצטיינות קהילתית לחונכת שירן חג'ג' על תרומתה הרבה לקהילה ועל פעילותה בפרויקט פר"ח. שירן מתנדבת זו השנה השנייה כמשנעת מזון מדי שישי, לקשישים נזקקים ללא עורף משפחתי בעיר.

תעודת הצטיינות נוספת הוענקה לחונכת איריס ששון על פעילותה בפרויקט פר"ח. איריס עובדת עם ילד הלומד במסגרת החינוך המיוחד ופועלת ברגישות, אכפתיות, נתינה ואהבה גדולה לילד. כן היא פעילה בפרויקט העירוני 'צ'יף השבט', בו ליוותה אזרחית ותיקה, שמעה את סיפורה האישי ובקרוב ייצא לאור ספר ילדים בהשראת האזרחית הוותיקה – מנקודת מבטה של איריס.

מ"מ וסגן ראש העיר, חיים מסינג, הודה לסטודנטים בשם ראש העיר, צבי גוב-ארי, על פעילותם הערכית למען הקהילה ואיחל כי ימשיכו במעשיהם המבורכים גם בעתיד: "ארצנו זקוקה לאנשים טובים התורמים מעצמם לחברה ולקהילה. עיריית יבנה והשותפים מוקירים את השקעתכם ואת רוח ההתנדבות ושמחים להעניק לכם מלגה על תרומתכם לאחרים".

יו"ר ועדת המלגות וסגן ראש העיר אלי מזוז הדגיש את ערך ההתנדבות והתרומה המשמעותית של הסטודנטים: "אני שמח על שניתנת לנו האפשרות לסייע לכם הסטודנטים על מעשיכם. זו מדיניות רבת שנים הנתמכת על-ידי ראש העיר והנהלת העיר, המיועדת להוקיר את מעשה ההתנדבות. העיר בורכה בכם".

הסטודנטים נהנו ממופע פלייבק תיאטרלי שהעניק במה ושיתף סיטואציות מתוך החיים הסטודנטיאליים.

צילום: עמרם כהן

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

הקודם
הבא
דילוג לתוכן