יבנה:תמיר רגב נבחר לתפקיד מנהל התיכון השש-שנתי 'נבון'

בן 51, נשוי +3, בוגר תואר ראשון ושני מאוניברסיטאות ת"א ובן-גוריון, ובוגר תכנית 'אבני רֹאשָה' להכשרת מנהלי בתי-ספר [] בין הישגיו: הוביל תוכניות חברתיות, מקים פרויקט מצוינות הומניסטית בכיתת מופ"ת, תלמידיו בכיתת 'אומץ' הצליחו להגיע ל-100% זכאות לבגרות וללא נשירה [] בהצלחה!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בוועדת מכרז הקבלה לתפקיד בראשות  ראש העיר, צבי גוב-ארי, השתתפו מנהל אגף החינוך, מפקחת משרד החינוך, נציגת ארגון המורים, יו"ר ועד העובדים, מנהל אגף משאבי אנוש ונציג ציבור.

ראש העיר גוב-ארי בירך את תמיר ואמר: "העיר יבנה התברכה באנשי חינוך מסורים המובילים את מערכת החינוך העירונית להצלחות בקנה-מידה ארצי, ויותר חשוב – כאלה היוצקים תוכן ערכי בתלמידי העיר. תמיר הינו אדם בעל ידע רב ותפיסה ניהולית התואמת את דרכה של מערכת החינוך העירונית שלנו. אין לי ספק כי הוא יוביל את בית הספר להישגים, יפעל למיצוי כישוריהם של התלמידים ויובילם יחד עם הצוות לעבודה מוצלחת ופורייה, תוך קביעת יעדים ושיתוף פעולה עם כלל הגורמים".

תמיר השתחרר מצה"ל בשנת 2015 בדרגת סגן-אלוף והחליט לפתוח בקריירה חדשה בתחום החינוך וההוראה. בשש השנים האחרונות שימש במספר תפקידים בקריית החינוך 'גינזבורג', בין היתר כמורה לפיזיקה ומתמטיקה, כרכז שכבה וכמחנך בכיתות 'אומץ'.

במהלך עבודתו חנך את מחנכי הכיתות בשכבה, הוביל תוכניות חברתיות והקים פרויקט מצוינות הומניסטית בכיתת מופ"ת. תלמידיו בכיתת 'אומץ' הצליחו להגיע ל-100% זכאות לבגרות וללא נשירה.

התיכון השש-שנתי 'נבון' הינו מוסד חינוכי "צומח", וזו השנה השלישית לפעילותו. בשנת הלימודים הבאה (תשפ"ג) יפעלו לראשונה כיתות י' עם מגמות מגוונות וחדשניות, כגון המגמה המדעית-טכנולוגית בהתמחויות אווירונאוטיקה וחלל, בינה מלאכותית; מגמת הנדסת מערכות בהתמחות מכטרוניקה, ועוד.

תמיר רגב אמר כי הוא נרגש לקראת ההתחלה החדשה: "תיכון 'נבון' הינו חלק מהקהילה הצומחת והמתפתחת ביבנה. דמות הבוגר של מערכת החינוך עומדת במרכז תפישתי החינוכית, בוגר המגשים את הפוטנציאל הגלום בו ומממש את עצמו בדרכו בהתאם לייחודיותו, שאיפותיו וחלומותיו. אני מודה לראש העיר על האמון וההזדמנות לפעול בתחום החשוב והמשפיע ביותר על עתידנו כעיר וכמדינה. אפעל בשיתוף הצוות, ההורים והקהילה כולה לקידום בית הספר – התלמידות והתלמידים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

הקודם
הבא
דילוג לתוכן