חגיגה בכחול-לבן, שמחה לעיניים וללב: ילדי הגנים ביבנה חגגו 74 שנות עצמאות

ראש העיר, גוב-ארי: "אין דבר נפלא יותר מאשר לראות אתכם שמחים ונרגשים בצבעי כחול-לבן. כולנו משקיעים כל מאמץ כדי שתקבלו את כל הכלים הדרושים להגשים את עצמכם"

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הבוקר (שישי, 29.4) חגגו אלפי ילדי יבנה יום הולדת 74 למדינה, שמחו, רקדו ושרו משירי ארצנו בהנחיית הזוג שגיא ויערית לוי, תוך שהם מנופפים לכל עבר בגאווה בדגלי ישראל 🇮🇱.

אחרי שנתיים של סגרים המילה עצמאות מקבלת ביום העצמאות הקרוב משנה תוקף, והאירוע היה מלא בקולות צחוק ושמחה.

הטקס המסורתי נערך הבוקר בפארק הסנהדרין והופק על-ידי אגף החינוך, הרשת למרכזים קהילתיים-יבנה וצוותי הגנים המסורים.

באירוע השתתפו ראש העיר – צבי גוב-ארי ורעייתו דויה, מ"מ ראש העיר – חיים מסינג, המשנה לראש העיר – ד"ר אהוד ויצמן, חברי המועצה שחר סימנה, משה חזות ורועי גבאי, מנכ"ל העירייה – דוד שטרית, מנהל אגף החינוך – עשהאל שריר וסגניתו יפית שיר, מנהלת מחלקת גנים – גלי סייפן, מנכ"ל הרשת למרכזים קהילתיים – אלי אלוש, יו"ר ועד העובדים – ציון בן-לולו, ראשי אגפים, הורים ואורחים רבים.

עוד כיבד את ההפנינג אליהו דקל דה-קסטרו שיקבל ביום העצמאות את אות "יקיר העיר יבנה", אשר נשא תפילה לשלום המדינה.

חיילים מבסיס חיל האוויר השתתפו במצעד הדגלים המסורתי, וראש העיר, צבי גוב-ארי, בירך את הילדים ואמר כי הוא נרגש ושמח לפתוח את חגיגות העצמאות בעיר באירוע כה מרגש וצבעוני: "אני מאחל לכל אחת ואחד מילדי העיר ובני המשפחות חג עצמאות שמח ומאושר. עבורי אין דבר נפלא יותר מאשר לראות אתכם שמחים ונרגשים בצבעי כחול-לבן. יבנה היא הבית שלכם וכולנו כאן, ביחד עם ההורים שלכם, משקיעים כל מאמץ כדי שתתפתחו, תגדלו ותקבלו את כל הכלים הדרושים להגשים את עצמכם".

ראש העיר הודה לאנשי החינוך וצוותי הגננים, הגננות, הסייעות ועובדי העירייה והמתנ"ס, וכל העוסקים במלאכה במסגרות הגיל הרך.

צילומים: עמרם כהן

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

הקודם
הבא
דילוג לתוכן