לינוי בן-שלמה – יו"ר פרלמנט הנוער העירוני

"אנו גאים על המעורבות, האכפתיות והמנהיגות הצעירה. יש מקום להשמיע את הקול הייחודי של כל אחת ואחד, ולהצעיד את הנוער למקום טוב יותר"

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בבחירות שנערכו במועדון 'הלופט' העירוני נבחרו חברי פרלמנט הנוער לשנת 2022, תוך הפגנת רוח ספורטיבית ודמוקרטית ופירגון הדדי ששווה וכדאי ללמוד מהם. מנהלת מחלקת נוער יבנה – חן שמוחה, ומדריכת הפרלמנט חן אלבס  הובילו את הבחירות באופן דמוקרטי ומעורר כבוד.

לינוי בן-שלמה, בת 16, תלמידת כיתה י"א בקריית החינוך 'גינסבורג', נבחרה לתפקיד יו"ר הפרלמנט. כסגן יו"ר נבחר איתי נתנאל, למבקרת נבחרה תהל עובדיה, דוברת – רומי אברמוב, ראש צוות אתיקה ומשפטים – הילה יולי-חכם, מנהלת אדמיניסטרטיבית – נועה ישראל.
פרלמנט הנוער ביבנה מהווה קבוצת בני-נוער איכותית, מנהיגה ומובילה, המעלה לסדר היום סוגיות למען כלל בני הנוער. חברי הפרלמנט יוצרים ומוציאים לפועל את תוכניות העבודה, האירועים והפעילויות שגובשו עבור בני הנוער, והנציגים מורכבים מנבחרי מועצות התלמידים, תנועות הנוער וארגוני הנוער השונים. הפרלמנט פועל בשיתוף מחלקת הנוער העירונית בניהולה של חן שמוחה ובליווי מקצועי והדרכה של חן אלבס.

מנהלת מחלקת הנוער: "כולנו מתנהלים במציאות מורכבת, ולמרות האתגרים בני הנוער שלנו ממשיכים להירתם ולהוביל את פרלמנט הנוער קדימה. אנו גאים בהם על המעורבות, האכפתיות והמנהיגות הצעירה. יש מקום להשמיע את הקול הייחודי של כל אחת ואחד מהם, ולהצעיד את הנוער למקום טוב יותר".

יו"ר הפרלמנט הנכנסת, לינוי בן-שלמה: "אני מאוד גאה לייצג את הנוער הנפלא בעיר שלנו, שמחה ונרגשת על הבחירה בי לתפקיד ומצפה למלא אותו בכבוד. אני מבטיחה שאעשה הכל כדי לתת לכולם במה בפרלמנט, ומאחלת לכולנו שנה של עשייה, יצירתיות ושיתוף פעולה".

מדריכת פרלמנט הנוער, חן אלבס: ״אני כל-כך גאה בחברי הפרלמנט היקרים, זו שנתי השנייה כמלוות הפרלמנט ותמיד נרגשת לראות את העיניים הנוצצות, היוזמה והעשייה של בני הנוער. אנחנו עם הפנים קדימה להמשך, לייזום פרויקטים משמעותיים ועשייה מבורכת למען הנוער והקהילה בעיר. אין לי ספק שנשמע עליהם רבות במהלך השנה״.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

הקודם
הבא
דילוג לתוכן