125 כוכבי יופי ל'גבעת ושינגטון'

קריית החינוך 'גבעת ושינגטון' זכתה - בפעם ה-25 ברציפות - בחמישה כוכבי יופי בתחרות "קריה יפה בישראל יפה"

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

קריית החינוך 'גבעת ושינגטון' זכתה השבוע ב-5 כוכבי יופי בתחרות 'קריית חינוך יפה ומקיימת בישראל יפה', זו השנה ה-25 ברציפות.

בין הקריטריונים נבחן ניקיון הקריה, השילוט ומחזור אשפה, הגברת המודעות לאיכות הסביבה, בטיחות התושבים, בנייה ושימור פינות נוי, וכן טיפוח הריאות הירוקות בקריה, תוך הקפדה על מניעת מפגעים סביבתיים וחזותיים והנעת תהליך של שיפור מתמיד באיכות חיי תושבי המקום, הסטודנטים והתלמידים, בשיתוף פעולה מלא של ציבור התושבים.

תחרות 'קריה יפה ומקיימת בישראל יפה', שהתקיימה בחסות משרד הפנים ובמעמד שרת הפנים איילת שקד, הינה אחת מהבולטות ביותר שבתחרויות המועצה לישראל יפה. היא נערכת מדי שנה החל משנת 1993, ומשתתפות בה ערים, מועצות מקומיות, מועצות אזוריות וישובים במועצות אזוריות – כולם וכולן מתמודדות/ים על קבלת כוכבי היופי של המועצה, כל אחת/אחד לפי סיווגהּ/ו.

יקי סעדה, מנכ"ל קריית החינוך 'גבעת ושינגטון': "סביבת לימוד ירוקה ומטופחת משפיעה בהכרח על איכות ההוראה והלמידה, ולכן אנו, עם צוות אחזקה וגינון מסור וחרוץ, משקיעים בהתמדה בפיתוח ובטיפוח של הסביבה, הגינות, המבנים ומוסדות החינוך בקריה, לרווחת התלמידים והצוות החינוכי".

צילום: דוברות קריית החינוך 'גבעת ושינגטון'

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

הקודם
הבא
דילוג לתוכן